Turquie jeu Minibus Minibus Jeux Apps

123

Free Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Games Apps Download For PC Windows

Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu

Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Games Apps Latest Download For PC Windows.Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Games Apps Full Version Download for PC.Télécharger Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Apps for PC Windows 7/8/10 / XP.

The description of Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu

Sizlerden gelen talepler doğrutulsunda yepyeni dolmuş, minibüs simulatör oyunumuz ile karşısınızdayız. Ücretsiz olarak şimdi indirebilirsiniz.
Oyunumuzda 2 model dolmuş bulunuyor bunlar; transit ve sprinter. İstediğiniz modeli seçip, kaporta renk seçenekleri ile dilediğiniz renklere boyayabilirsiniz.
Hemen ardından gelen tampon ve koruma demiri seçenekleri ile modifiye edebilirsiniz.
Aracın tepe noktalarına çeşitli led aydınlatma ve korna sistemlerini ekleyebilirsiniz.

Oyunumuzun genel olarak oynanışından bahsedecek olursak;

Oyunumuz, 3 farklı kamera modu ile direksiyon sürüş açıları ile gerçekçi sürüş hissini yaşayabilirsiniz. 4 farklı melodi havalı korna sesleri, sinyal ve far aydınlatmaları, müzik sistemi gibi çeşitli birçok özellik aktif olarak kullanıma sunulmuştur.

Tek yapmanız gereken minibusu kullanırken önünüzdeki dolmuşu takip etmeniz. Takip ederken rotayı kesinlikle kaybetmeyiniz. Aksi halde varış noktasını bulmanız zorlaşacaktır.

How To Play Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Games APPS On PC Windows 7/8/10/XP

1.Télécharger et installer Android sur PC Emulator,Portable,Tablet.Click “Emulator Télécharger” Télécharger.

2.Exécuter Android Emulator sur PC, Ordinateur portable ou tablette.

3.Ouvrez émulateur Android pour PC,Portable,Tablet import the Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Installer Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu APPS pour PC Windows.Now vous pouvez jouer Türkiye Minibüs Dolmuş Oyunu Apps sur PC.

Télécharger APK TÉLÉCHARGER émulateurs